Členové kapely

V létě 1995 zakládají Vratko s Máriem novou kapelu s názvem Iné Kafe. Formuje se první sestava. Vratko – zpěv, kytara, Mári – zpěv, kytara, Rišo – basa a Noro – bicí.

V roce 1996 je z kapely vyhozen Noro. Rišo kapelu také opouští. Jejich místa nahrazují bráchové Dodo – bicí a Wayo – basa. Mária přijímají na VŠVU a tak kapelu opouští také a na jeho místo přichází Cibi, který nastupuje jako zpěvák kapely.

V roce 1999 na základě názorových neshod odchází z kapely Cibi. Vratko znovu zasedá za mikrofon jako zpěvák.

Když v lednu 2000 dochází k názorovým neshodám v kapele, Vratko nahrazuje starou sestavu novou. Vratko – zpěv, kytara, Forus – basa, Tibor – kytara a Dano – bicí.

Píše se rok 2001 a 5. listopadu z kapely odchází kytarista Tibor a Vratko přebírá všechny kytarové části na koncertech. Kafáči zůstávají ve trojici.

Rok 2003 je plný koncertů a dochází k jedné zásadní změně. Bubeník Dano opouští kapelu a nahrazuje ho bubeník kapely Vanilla Club Jano Rozbora.

Dne 17.2.2006 inekafe ukončuje existenci. 22. května 2008 odehrají v Bratislavě na parkovišti pod internáty v Mlýnské dolině exkluzivní rozlučkový koncert.

11.1.2010 oznámila kapela Iné Kafe svůj návrat ke hraní a koncertování.

Rubriky